Vybraní závodníci pro MČR v maratonu 2013

DSC_78661

zveřejnil kompletní seznam vybraných závodníků do MČR v maratonu, které se uskutečním v rámci tradičního PIM Pražského Maratonu 2013.

Seznam vybraných závodníků pro MČR v maratonu 2013

Ženy
Ilona Bajerová Maraton klub SEITL Ostrava
Jana Dorazilová AK Kroměříž
Iveta Fořtová TJ LIAZ Jablonec n/N.
Radka Churaňová TJ Lokomotiva Trutnov
Svatoslava Kacířová TJ Lokomotiva Trutnov
Petra Kleinová Bechyňský atlet.klub Bechyně
Šárka Macháčková Sportovní klub X-AIR Ostrava
Michaela Mertová ACTIVITY Lanškroun
Petra Pastorová Maraton klub SEITL Ostrava
Jaroslava Pokorová SC MARATHON PLZEŇ
Jitka Stehlíková AK Kroměříž
Danuše Škrdová Maraton klub SEITL Ostrava
Hana Vejrostová KPA Pardubice
Pavla Voborníková PSK Olymp Praha
Muži
Zdeněk Bílý Hvězda SKP Pardubice
Aleš Borek VSK Univerzita Brno
Radek Brunner SK Babice
Rudolf Cogan TJ SOKOL Nová Paka
Bořivoj Čejka Atletický klub Spartak Slatiňany
Jiří Doucha Hvězda SKP Pardubice
Ladislav Dvorský Maraton klub SEITL Ostrava
Petr Eliáš Hvězda SKP Pardubice
Jan Fousek Maraton klub SEITL Ostrava
Pavel Frelich T. J. Sokol České Budějovice
Jiří Homoláč AK Kroměříž
Pavel Hrůza AC TRACK & FIELD Brno
Oldřich Jasenský AK Kroměříž
Pavel Juřica Maraton klub SEITL Ostrava
Jiří Juřička Atletika Jihlava
Vlastimil Kacíř TJ Lokomotiva Trutnov
Bořivoj Kalousek KPA Pardubice
Petr Kaňovský AC Moravská Slavia Brno
Jan Kervitcer PSK Olymp Praha
Michal Kovář TJ Slavoj BANES Pacov
Robert Krupička TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
Petr Kubišta SC MARATHON PLZEŇ
Petr Lajtkep AC Slovan Liberec, o.s.
Libor Malina VSK FTVS Praha
Jan Mrázek PSK Olymp Praha
Tomáš Neradil AK Kroměříž
Vladislav Netopil Maraton klub SEITL Ostrava
Petr Novák Spartak Praha 4
Tomáš Ondráček VSK Univerzita Brno
Daniel Orálek AC Moravská Slavia Brno
Radek Pařízek TJ SOKOL Nová Paka
Vít Pavlišta AC Slovan Liberec, o.s.
Petr Pechek TJ Maratonstav Úpice
Leoš Pelouch SK Chotěboř
Jiří Polcar AC Moravská Slavia Brno
Vít Pospíšil Spartak Praha 4
Josef Procházka ASK Děčín
Marek Procházka TJ Šumperk
Jiří Rerych AC Moravská Slavia Brno
Svatopluk Sedláček AC Moravská Slavia Brno
Martin Seidl SK Sporting Příbram
Mulugeta Serbessa Bechyňský atlet.klub Bechyně
Jakub Schoř TJ Slavoj BANES Pacov
Roman Slowioczek Maraton klub SEITL Ostrava
Ivan Šarlinger SC MARATHON PLZEŇ
Petr Škrabánek Maraton klub SEITL Ostrava
Jan Škrdla Maraton klub SEITL Ostrava
Miloslav Šmirják Maraton klub SEITL Ostrava
Róbert Štefko AK Kroměříž
Martin Trojan SK Chotěboř
Jiří Václavík A. C. Sparta Praha
Jan Vágenknecht TJ SOKOL Nová Paka
Jiří Žák Maraton klub SEITL Ostrava

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *