Víkendový vrchařský double pro Nechvíla a Milesovou

V neděli se uskutečnil druhý závod českého vrchařského poháru – CENA MĚSTA CHŘIBSKÁ, která přilákala několik desítek běžců a běžkyň a dalších vyznavačů této stále více populárnější běžecké disciplíny.

Druhý pohárový závod se uskutečnil v Chřibské a na startu se postavil Petr Nechvíl z AC Choceň i Iva Milesová z pražského Olympu. Oba dva den předtím vyhráli úvodní závod českého poháru. Nakonec se oboum podařilo uhájit prvenství i ve druhém závodě a odvezli si cenný double. Vyhrát dva závody po sobě se někomu jen tak nepoštěstí.  Nechvíl i Milesová brali i finanční prémii za nejlepší umístění v dvojzávodě Jedlová-Studenec.

„Když jsme před týdnem s mým běžeckým parťákem připravovali závodní trať bylo na ni ještě místy i čtyřicet centimetrů sněhu. Avšak slunce ji dokázalo během několika dní sněhu zbavit. Za slunečného počasí se na start postavilo 37 závodníků z celé republiky. Jelikož bylo letos méně závodníků, tak v tombole vyhráli všichni. Nejvíce chutnali koláče od moji maminky. Pevně věřím, že si běžci náš závod oblíbí a budou se k nám rádi vracet.“ uvedl pro web BěhyDoVrchu.com pořadatel závodu Jiří Šulc.

Kompletní výsledky závodu

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *