Salomon Trail Running Cup 2014 přináší i pražský city trail

Daleká nedotčená příroda, ale i úžasná zákoutí tepající metropole. Čtvrtý ročník Salomon Trail Running Cup navazuje na úspěšnou loňskou sezonu. A záběr rozšiřuje o předprázdninový city trail, objevnou pouť samým centrem staré Prahy.

„Kromě ověřených tratí a závodů chceme opět přinést něco nového v duchu naší ideje zážitkových běhů,“ říká Martin Dvořák z organizačního týmu STRC. „A city trail je ve světě populární trend, s nímž se spojila právě značka Salomon.“

Poslední sobotu před dvouměsíčním letním volnem 28. června tedy odstartuje na Kampě pražský city trail. Trať povede přes Hradčany a Petřín s vyhlídkami na nejpoutavější panoramata. „Ale víc zatím nechceme prozrazovat, vyjednáváme povolení s městem,“ dodává Dvořák.

Každopádně se o běh v této atraktivní lokalitě dá očekávat velký zájem a kapacita závodního pole bude omezena. Sledujte proto webové stránky www.strc.cz s detailními informacemi.

Zbývající program Salomon Trail Running Cupu kopíruje minulý rok, jen si podzimní Beskydská 15 prohodí termín s Lesním během v Říčanech. Opět se bude bodovat ve všech věkových kategoriích a poctivé „absolventy“ všech závodů seriálu čeká zvláštní cena.

Začíná se jako tradičně na prvního máje Během za sedmizubým hřebenem v Boskovicích, kde fandí podél trati celé město. Následuje třicetikilometrové výprava na vrchol Králického Sněžníku a zase zpět na Dolní Moravu. O prázdninách se vydáte k Čertovým proudům a na Stezku na vrcholech stromů na Lipno. Finále přinese barevný kros na golfovém hřišti v Motole.

Salomon Trail Running Cup 2014

1.5.      Boskovice
7. 6.     Kralický sněžník – Dolní Morava
28. 6.   Praha, historické centrum, city trail
24. 8.   Lipno
4. 10.   Beskydy, Ondřejnická patnáctka
11. 10. Říčany, Lesní běh
2. 11.   Praha, golf Motol, přebor Prahy

Všechny závody najdete brzo v naší termínové listině.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *