Razým a Zahálková vítězi 2.ročníku Krkavec třikrát jinak

logo-rozhledny

Za tropických třicetistupňových teplot se v sobotu 6. června uskutečnil druhý ročník běhu do vrchu Krkavec třikrát jinak. Na start se postavilo 25 závodníků, 18 v hlavním závodě a 7 dětí. Tento běh byl zároveň třetím závodem seriálu Rozhledny v pohybu.

Závody zařazené do tohoto seriálu jsou unikátní kombinací krátkého běhu do vrchu s hromadným startem, terénního výběhu prudkého svahu s intervalovým startem a intervalového výběhu schodů rozhledny. Vítězství z loňského roku obhájil v novém traťovém rekordu v čase 5 min. a 4 s. Vladislav Razým ze Sport Clubu Plzeň. Také obsazení druhého místa bylo shodné jako v loňském roce. Druhý, 6 sekund za vítězem, skončil Robert Čepek z PSK Olymp Praha. Třetí doběhl Michal Štefec z Velké Hleďsebe. Ženskou vítězkou se stala v čase 5:57 min.

Pavla Zahálková startující za AK Škoda Plzeň před Kateřinou Berouškovou z LK Tatran Chodov a Vendulou Fronkovou z AC Domažlice.Vítězi jednotlivých kategorií se stali Vladislav Razým, Robert Čepek, Petr Soukup, Pavla Zahálková a Kateřina Kočandrlová. Dětské kategorie vyhráli Tomáš Nový, Alice Sokolová, Jiří Černý, Michal Pergler, Nikola Nová a Nikola Vimmerová, která běžela i závod dospělých.

V průběžném pořadí seriálu Rozhledny v pohybu po třech závodech vedou Robert Čepek před Michalem Štefcem a Petrem Soukupem a mezi ženami Vendula Fronková. Další možností k účasti na akcích seriálu Rozhledny v pohybu je závod Diana třikrát jinak, který se bude konat v sobotu 13. 6. 2015 v okolí Diany v Karlových Varech. Tímto chceme pozvat všechny sportovní nadšence k účasti v tomto závodě.