Průběžné pořadí Českého poháru běhů do vrchu 2013

Běžce do vrchu nic nezastaví a o víkendu mají před sebou další pohárový závod. Tentokrát se sejdnou v Horním Maršově při Velké ceně Krkonoš. Předtím než se vydají na trať se podívejte na aktuální pořadí poháru.

Pořadí Českého poháru v bězích do vrchu 2013 v jednotlivých kategoriích:

zdroj: www.iscarex.cz – kliknutím na kategorii, jméno nebo team se Vám zobrazí bližší statistiky poháru

Celkové pořadí poháru SAUCONY Český pohár v běhu do vrchu 2013 – 28. ročník:
Junioři 19 let a mladší
poř. jméno team ročník body starty
1 Beneš Viktor Nové Město na Moravě 96 70 1
2 Srbecký Filip TJ Rumburk 99 66 2
3 Černohorský Marek KČP Josefův Důl 96 35 1
4 Hercík Jakub USK Ústí nad Labem 0 31 1
5 Gajdoš Matyáš TJ Rumburk 0 27 1
Muži A 20 – 39 let
poř. jméno team ročník body starty
1 Flegl Vlastimil Vrchlabí 86 132 3
2 Kaleta Daniel Hrádek ve Slezsku 82 102 3
3 Nechvíl Petr AC Choceň 91 70 2
4 Turek Martin Žakis Team 80 66 2
5 Mareš Jiří Kerteam 87 62 1
6 Herbs Jan Vrchaři Vrchlabí 75 51 2
7 Bidmon Jiří Žakis Team 93 48 1
8 Nechvíl Lukáš Heřmanův Městec 83 47 2
9 Chlubna Jan SK Nové Město na Moravě 84 40 1
10 Kavalír Josef SKP Mladá Boleslav 82 39 2
11 Kačín Miroslav Kecka Kanice 79 38 1
11 Pavlis Antonín ASK Děčín 86 38 2
13 Stezka Martin Chřibská 84 35 2
14 Bradáč Jiří Žďár nad Sázavou 82 34 1
15 Sobotka Jan neregistrován 75 32 1
15 Trejbal Michal SKP Mladá Boleslav 82 32 2
17 Matoušek Ondřej SKP Ústí nad Labem 88 27 1
18 Kessler Filip Běžecká škola.cz 82 26 2
19 Stehlík Rudolf MO Tisá 77 19 1
20 Hendrych Jakub THE.CZ Praha 83 17 1
21 Dostál František Kocourov ALZ 88 13 1
22 Schlechter Vojtěch Žižkovští tygři Praha 82 12 1
23 Šmaňko Miroslav Spona Teplice 80 11 1
24 Záhorský Pavel SK Dolní Stakory 82 9 1
Muži B 40 – 49 let
poř. jméno team ročník body starty
1 Škrabálek Jan Xalps team 70 70 2
1 Žák Jiří TECHNIKA Brno EXTREME 71 70 1
3 Vacek Martin ISCAREX Česká Třebová 69 62 1
4 Ptáček Miloš Petrovičky 70 58 2
5 Pohanka Jiří Pohledec 65 54 1
6 Janík Tomáš Spona Teplice 68 49 2
7 Ožana Václav TJ Nové Město na Moravě 64 48 1
8 Bětík Miroslav KVS Pozlovice 72 44 1
9 Buchta Pavel Nové Město na Moravě 64 40 1
10 Vlček Jiří Spona Teplice 73 31 1
11 Mekota Martin DC panelák starák 69 24 1
11 Černohorský Miroslav KČP Josefův Důl 70 24 1
13 Hemer Lukáš Krásná Lípa 66 20 1
14 Lanča Milan Varnsdorf 73 19 1
15 Doležal Tomáš Rekrea 64 18 1
Muži C 50 – 59 let
poř. jméno team ročník body starty
1 Vacarda Vladimír AC Slovan Liberec 59 136 3
2 Šrůtek Stanislav TJ Maratonstav Úpice 58 97 3
3 Chroust Jan SČK Krásná Lípa 60 90 3
4 Vanta Josef SK Hronov 62 62 1
5 Štefek Jaroslav Hranice 62 54 1
6 Filingr Čeněk BK – FC Kadaň 61 35 1
7 Vaněk Petr AC Praha 61 27 1
8 Šrachta Vladimír Cvikov 60 24 1
8 Mašek Roman SNB Praha 61 24 1
10 Gombita Josef Most 58 22 1
11 Valenta Michal HZS Praha 62 20 1
12 Brunclík Ivo TJ Slovan Špindlerův Mlýn 58 17 1
13 Šulc Jiří Chřibská 62 16 1
Muži D 60 – 69 let
poř. jméno team ročník body starty
1 Pechek František TJ Maratonstav Úpice 53 140 3
2 Trejbal Karel SKP Mladá Boleslav 51 105 3
3 Hájek František FGT Stolany 49 62 1
4 Javůrek Jiří TJ Maratonstav Úpice 48 58 2
5 Červ Miloslav Atletika Polička 50 48 1
6 Groh Stanislav AC Vrchlabí 46 44 1
7 Vodička Jan Radslavice 45 40 1
8 Novák Pavel TJ liga 100 Praha 53 31 1
9 Jelínek Karel PSK Olymp Praha 51 22 1
10 Sládek Karel Krásná Lípa 45 20 1
Muži E 70 let a starší
poř. jméno team ročník body starty
1 Kaleta Karel Hrádek ve Slezsku 43 140 3
2 Čech Jaroslav Liga 100 Praha 41 62 2
2 Sedláček František Sokol Rychnov nad Kněžnou 40 62 1
4 Merta Jaroslav ISCAREX Česká Třebová 35 54 1
5 Miles Jiří Praha 42 49 2
6 Bradáč Alois Orel Žďár nad Sázavou 40 48 1
7 Šteinc Ludvík AC Vrchlabí 41 27 1
8 Řezáč Ivo Chemopetrol Litvínov 41 24 1
9 Brádle Václav Sokol Chuchelná 37 20 1
10 Holý Václav TJ Liga 100 Praha 41 19 1
Juniorky 19 let a mladší
poř. jméno team ročník body starty
1 Lhotáková Anežka TJ Rumburk 97 70 2
Ženy A 20 – 34 let
poř. jméno team ročník body starty
1 Klampflová Hana Vrchaři Vrchlabí 93 85 2
2 Gregorová Kamila Salomon Team 81 70 1
3 Pechková Jana TJ Maratonstav Úpice 85 62 1
4 Matoušková Lenka SKP Ústí nad Labem 84 35 1
Ženy B 35 – 44 let
poř. jméno team ročník body starty
1 Milesová Iva PSK Olymp Praha 77 140 3
2 Krátká Anna Hvězda SKP Pardubice 69 62 1
3 Popovová Martina SNB Praha 74 58 2
4 Mikulecká Marcela ISCAREX Česká Třebová 73 54 1
5 Žaliová Iva AVC Praha 77 51 2
6 Marshallová Monika Nové Město na Moravě 70 48 1
7 Kabilová Martina ACES team Karlovy vary 69 31 1
Ženy C 45 – 54 let
poř. jméno team ročník body starty
1 Nechvílová Miroslava AC Choceň 60 102 3
2 Klampflová Eva Vrchaři Vrchlabí 64 93 2
3 Vlachynská Libuše AC Slavia Uherské Hradiště 62 70 2
3 Jirásková Eva Lanškroun 64 70 1
5 Sejkorová Lenka ISCAREX Česká Třebová 63 54 1
6 Pštrossová Marie AVC/SNB Praha 59 31 1
Ženy D 55 let a starší
poř. jméno team ročník body starty
1 Pechková Šárka TJ Maratonstav Úpice 56 136 3
2 Vraštilová Miloslava TJ Maratonstav Úpice 56 120 3
3 Keprtová Miloslava ISCAREX Česká Třebová 48 54 1
4 Paulů Blanka TJ Maratonstav Úpice 54 35 1
5 Procházková Irena TJ Háje 57 27 1
Absolutní kategorie mužů
poř. jméno team ročník body starty
1 Flegl Vlastimil Vrchlabí 86 124 3
2 Kaleta Daniel Hrádek ve Slezsku 82 84 3
3 Žák Jiří TECHNIKA Brno EXTREME 71 70 1
3 Nechvíl Petr AC Choceň 91 70 2
5 Vacek Martin ISCAREX Česká Třebová 69 54 1
6 Turek Martin Žakis Team 80 49 2
7 Mareš Jiří Kerteam 87 48 1
8 Pohanka Jiří Pohledec 65 44 1
9 Škrabálek Jan Xalps team 70 41 2
9 Nechvíl Lukáš Heřmanův Městec 83 41 2
11 Vacarda Vladimír AC Slovan Liberec 59 38 2
11 Ožana Václav TJ Nové Město na Moravě 64 38 1
13 Bidmon Jiří Žakis Team 93 36 1
14 Chlubna Jan SK Nové Město na Moravě 84 32 1
15 Ptáček Miloš Petrovičky 70 31 2
16 Bětík Miroslav KVS Pozlovice 72 30 1
17 Kačín Miroslav Kecka Kanice 79 28 1
17 Kavalír Josef SKP Mladá Boleslav 82 28 2
19 Pavlis Antonín ASK Děčín 86 27 2
19 Černohorský Marek KČP Josefův Důl 96 27 1
21 Buchta Pavel Nové Město na Moravě 64 26 1
22 Herbs Jan Vrchaři Vrchlabí 75 24 1
22 Filingr Čeněk BK – FC Kadaň 61 24 1
24 Bradáč Jiří Žďár nad Sázavou 82 22 1
24 Stezka Martin Chřibská 84 22 2
24 Matoušek Ondřej SKP Ústí nad Labem 88 22 1
24 Pechek František TJ Maratonstav Úpice 53 22 2
28 Sobotka Jan neregistrován 75 20 1
29 Vaněk Petr AC Praha 61 17 1
30 Srbecký Filip TJ Rumburk 99 16 1
30 Vlček Jiří Spona Teplice 73 16 1
32 Janík Tomáš Spona Teplice 68 15 2
33 Hercík Jakub USK Ústí nad Labem 0 13 1
33 Šrachta Vladimír Cvikov 60 13 1
35 Šrůtek Stanislav TJ Maratonstav Úpice 58 12 2
36 Stehlík Rudolf MO Tisá 77 11 1
36 Chroust Jan SČK Krásná Lípa 60 11 2
38 Mekota Martin DC panelák starák 69 10 1
39 Javůrek Jiří TJ Maratonstav Úpice 48 8 1
40 Trejbal Michal SKP Mladá Boleslav 82 7 1
41 Gajdoš Matyáš TJ Rumburk 0 6 1
41 Gombita Josef Most 58 6 1
43 Hendrych Jakub THE.CZ Praha 83 5 1
43 Valenta Michal HZS Praha 62 5 1
45 Černohorský Miroslav KČP Josefův Důl 70 4 1
45 Trejbal Karel SKP Mladá Boleslav 51 4 1
47 Kaleta Karel Hrádek ve Slezsku 43 3 1
48 Čech Jaroslav Liga 100 Praha 41 2 1
49 Kessler Filip Běžecká škola.cz 82 1 1
Absolutní kategorie žen
poř. jméno team ročník body starty
1 Milesová Iva PSK Olymp Praha 77 132 3
2 Pechková Šárka TJ Maratonstav Úpice 56 89 3
3 Gregorová Kamila Salomon Team 81 70 1
4 Vraštilová Miloslava TJ Maratonstav Úpice 56 65 3
5 Klampflová Hana Vrchaři Vrchlabí 93 55 2
6 Nechvílová Miroslava AC Choceň 60 54 3
6 Pechková Jana TJ Maratonstav Úpice 85 54 1
8 Vlachynská Libuše AC Slavia Uherské Hradiště 62 51 2
8 Klampflová Eva Vrchaři Vrchlabí 64 51 2
10 Jirásková Eva Lanškroun 64 48 1
11 Lhotáková Anežka TJ Rumburk 97 45 2
12 Krátká Anna Hvězda SKP Pardubice 69 44 1
13 Mikulecká Marcela ISCAREX Česká Třebová 73 40 1
14 Popovová Martina SNB Praha 74 35 2
15 Sejkorová Lenka ISCAREX Česká Třebová 63 32 1
16 Paulů Blanka TJ Maratonstav Úpice 54 31 1
17 Žaliová Iva AVC Praha 77 30 2
18 Marshallová Monika Nové Město na Moravě 70 28 1
19 Keprtová Miloslava ISCAREX Česká Třebová 48 26 1
20 Kabilová Martina ACES team Karlovy vary 69 24 1
21 Matoušková Lenka SKP Ústí nad Labem 84 22 1
21 Pštrossová Marie AVC/SNB Praha 59 22 1
23 Procházková Irena TJ Háje 57 18 1

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *