Největší český seriál běhů v terénu KILPI TRAIL RUNNING CUP přibližuje program na nadcházející sezonu

ktrc_ostrava2016
Trail v Ostravě? Lze toto spojení vůbec naroubovat k sobě? Ale proč ne! Vulkán haldy Ema je unikátním biotopem a jeho zdolání dobrodružným běžeckým zážitkem, který jinde nezískáte. Trať otvíracího závodu seriálu KTRC 2016 měří 11 km, začíná v příjemném zázemí Trojhalí, vydá se k hradu a podél Ostravice pak dál do Moravské Ostravy. Přes haldu Ema pak opět zpět. Oproti loňské podobě závodu se ruší závěrečná kilometrová smyčka u řeky před cílem. Už v sobotu 30. dubna! 

 
Bohatý závodnický servis.
Za tuto cenu startovného na všech závodech (300 Kč) jen tak někde nedostanete. Na startovním čísle bude natištěné vaše jméno, v cíli dostanete medaili, krátce po doběhu zapípá ve vašem mobilu sms s výsledkem a před závodem si budete moct objednat fotografii z trati a po závodě stáhnout absolventský certifikát. Pořadatelé tradičně zajišťují hlídání dětí, takže závodit může máma i táta bez potíží. Partneři seriálu vybaví závodní centrum se stánky s novinkami za zvýhodněné ceny. A v cíli čeká nejen pití, ale i jídlo a sprchy. Všemi závody vás budou provázet skvělí moderátoři Stanislav Bartůšek a Pepa Melen
 
Objednávejte trička.
ktrc trička 2016
Originální vysoce kvalitní bavlněná trika Kilpi s potiskem Kilpi Trail Running Cup lze objednat pouze na přihlašovacích formulářích k závodům seriálu. Nebudou k dispozici v žádném obchodě a ani volně při závodech KTRC. Tam dovezeme pouze předem objednaná trika.  Na výběr je barva černá a modrá v dámském nebo pánském provedení. Původní cena 450 Kč se pro závodníky jakéhokoliv závodu KTRC mění na 150 Kč.