Krosový titul pro Kocourka a Sekanovou

DSCN00071

V jihočeských Střelských Hošticích se uskutečnil na konci března český šampionát v krosu. Ve skvělé běžeckém areálu se odehrály boje o nejcennější medaile už po druhé za sebou a i tentokrát vše skvěle pořadatelům vyšlo.

Mezi prvními se tratích objevilo velké množství dětí a mládeže, kteří se nebojí obsolvovat někdy velmi náročné tratě. Na druhou stranu buďme rádi, že máme z čeho stále vybírat a i naši nejmladší se zapojují do běžeckého kolotoče.

Kategorii mladších žákyň ovládla Kateřina Krejčí z PSK Olymp Praha, mladší žáky Robin Bešír. Rodina Bešírů se ukázala i v kategorii starších žákyň. Carmen Bešírová pomalu patří mezi českou ženskou běžeckou špičku a při MČR si suveréně doběhla pro mistrovský titul.

Kompletní výslekdy MČR v krosu 2013

Hlavní kategorie mužů-vytrvalců čítala celkem 35 běžců, kteří přijeli bojovat o titul mistra republiky. Ve startovním poli mnoho adeptů na vítězství, ale při účasti Milana Kocourka bylo dopředu jasné kdo bude vítězem. Překvapení se nekonalo, pořadí v cíli bylo 1.místo Milan Kocourek, 2.místo Roman Rudolecký, 3.místo Jiří Homoláč.

Ženská kategorie bylo o něco řidší, ale i přes to byl závod zájímavý. Nejcennější medaili si nakonec pro sebe získala Lucie Sekanová, 2. Monika Preibischová a na 3.místě nestorka českého běhu Ivana Sekyrová.

Fotogalerie MČR v krosu 2013

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *