Kompletní prozpozice 30.ročníku MARATONSTAV – ALTRA ČESKÝ POHÁR V BĚHU DO VRCHU 2015

Kompletní prozpozice 30.ročníku MARATONSTAV – ALTRA ČESKÝ POHÁR V BĚHU DO VRCHU 2015

11.04.     CENA TOLŠTEJNSKÉHO PANSTVÍ (JIŘETÍN – JEDLOVÁ) , 19. ročník
prezentace/start: Sportovní areál Jiřetín pod Jedlovou, start ve 13.00 hod,
pořadatel:rodina Krupkova ve spolupráci s Hotelem Jedlová hora a OÚ Jiřetín p.J.
kontakt:David Krupka Mackova 671, Mladá Boleslav 293 01
tel.mob.:+420 607 191 545, zam.: +420 733 618 370, e-mail: davidkrupka@seznam.cz,www.jedlova.kavan.eu

 

12.04.    CENA MĚSTA CHŘIBSKÁ V BĚHU DO VRCHU, 6. ročník
prezentace/start: Chřibská,okr. Děčín, náměstí, start v 10.00 hod, cíl rozhledna Studenec
pořadatel/kontakt: Město Chřibská, Jiří Šulc,Dolní Chřibská 207, 407 44,
tel.mob.: J. Šulc +420 728 249 791,tel.: +420 381 506, mail: jiri0207@seznam.cz,

 

25.04.    VC KRKONOŠ – HORNÍ MARŠOV – POMEZNÍ BOUDY, 28. ročník
prezentace/start: hřiště TJ Jiskra Horní Maršov, start Bertholdovo náměstí v 10.00 hod,
záv.dětí od 9:20, pořadatel/kontakt: Jiskra Horní Maršov, Miloslav Klimeš, Bertholdovo nám. 65, Horní Maršov, 542 26, tel.mob.: +420 603 218 346, e-mail: stavby@klimesmarsov.cz

 

02.05.    ŠÁROVCOVA LHOTA – ZVIČINA, Memoriál Václava Dobeše, 48. ročník

prezentace/start: Šárovcova Lhota, start – most u železničního přejezdu ve 13.30 hod,
pořadatel/kontakt: SDH Šár. Lhota, Ing. Liboslav Knězáček, Šárovcova Lhota 4, 507 81 Lázně Bělohrad
tel.mob.: +420 602 381 163,e-mail: knezackovi@seznam.cz, www.zvicina.cz

 

16.05.    BĚH NA VELKÝ JAVORNÍK, 27. ročník

prezentace/start: Lyžařský areál skokanských můstků, Lubina 692, 744 01 Frenštát pod Radhoštěm, start v 10.00 hod, záv.dětí, pořadatel/kontakt: Pohorská jednota Radhošť o.s., Ing. Jan Šrubař, CSc, Střelniční 1065, 744 01 Frenštát p.R., tel.byt: +420 556 831 423 e-mail: jan.srubar@centrum.cz, www.pohorskajednota.cz

 

17.05.    BĚH DO VRCHU MLADKOV – SUCHÝ VRCHU, memoriál Dobroslava Marečka, 33. ročník
prezentace/start: Mladkov – náměstí „Penzion u Bohouše“, start v 10.30 hod, lidový běh – Mladkov – Vysoký kámen, pořadatel/kontakt: TJ SPORT MLADKOV + obec Mladkov, Renáta Vágnerová, Mladkov 8, 561 67,
tel.mob.: + 420 737 929 824, e-mail: renca.vagner@seznam.cz, www.skimladkov.cz

 

30.05.    BĚH NA DĚVÍN, 18. ročník
prezentace/start: Perná u Mikulova – u kostela, start v 11.00 hod,
pořadatel/kontakt: AK Perná, František Kolínek, Perná 244, 691 86, tel.mob.: +420 606 527 724, byt.: +420 519 517 155, e-mail: elekol@centrum.cz

 

31.05.    OKOLO VÝHONU „běh nahoru a dolů“, 1. ročník
prezentace/start: Židlochovice – Náměstí míru, start v 10.30 hod,
pořadatel/kontakt: Město Židlochovice, Tomáš Klášterecký, Nádražní 160, Židlochovice 667 01, tel.mob.: +420 778 151 439, zam.: +420 608 248 995, e-mail: klasta@seznam.cz

 

06.06.    VELKÁ CENA ZADOVA V BĚHU DO VRCHU, 16. ročník
prezentace/start: Stachy náměstí, start ve 15.00 hod , cíl meteorologická stanice Churáňov, pořadatel:atletický oddíl PSK Olymp Praha, kontakt: Jindřich Linhart, Vondroušova 1162, 163 00 Praha 6-Řepy II, tel.mob.: +420 723 304 588, zam.: +420 974 836 246,
e-mail: jin.linhart@post.cz, www.behdovrchu.com,

 

07.06.    BĚH NA ČERCHOV, 25. ročník
prezentace/start: areál TJ SPARTAK Klenčí pod Čerchovem, start v 10.00 hod,
pořadatel/kontakt: TJ SPARTAK Klenčí pod Čerchovem, Zdeněk Keler, 345 34 Klenčí pod Čerchovem 73, tel.mob.: +420 605 020 885, e-mail: zkchodsko@seznam.cz

 

13.06.     Holba BĚH NA ŠERÁK, 5. ročník
prezentace/start: Lipová – Lázně, Bobrovník, start v 12.00 hod, doprovod. program pro děti
Pořadatel/kontakt: TJ Šumperk, Petra Ivanová , Slámova 45, 618 00 Brno – Černonice
tel.mob.: +420 773 972 860, e-mail: behnaserak@seznam.cz, www.behnaserak.cz

 

14.06.    JESENÍK – SOKOLÍ VRCH, 9. ročník
prezentace/start: Jeseník, Masarykovo náměstí, start v 11.00 hod,
            pořadatel/kontakt: Fenix Ski Team Jeseník, Tomáš Teichman, Lipová 411, Lipová – lázně 790 63, tel.mob.: +420 724 335 962, e-mail: tomastejchman@gmail.com, www.feje.cz

 

20.06.    BĚH NA KOHOUT A ZPĚT, 10. ročník
prezentace/start:Besednice, okr. Č. Krumlov, koupaliště, start 11.30 hod, děti 9.30 hod,
pořadatel/kontakt: rodina Kožíškova, Kijevská 56/23, České Budějovice 370 12, Lenka Kožíšková, tel.mob.: +420 602 840 067, e-mail: behnakohout@seznam.cz,

 

21.06.    BĚH NA HRANIČÁŘ, 15. ročník
prezentace/start: Nýrsko – Lesní divadlo, start v 10.00 hod,
pořadatel/kontakt: KČT TJ Nýrsko, Mayer Josef, Jiráskova 675, 340 22 Nýrsko,
tel.mob.: +420 736 264 488, byt: +420 376 571 450
e-mail: info@kct-nyrsko.cz, www.kct-nyrsko.cz

 

27.06.    HORSKÝ BĚH HODKOVICE NAD MOHELKOU – JEŠTĚD, 13. ročník
prezentace/start: Hodkovice nad Mohelkou – náměstí, start v 11.00 hod,
doprovod. program:děti, dorostenci, příchozí – zkrácená trať 8,2km/420m,
pořadatel/kontakt: VIKING Jilemnice, ABK Liberec, SWCW Lučany nad Nisou,
Roman Koucký, Vlčí vrch 892, 460 15 Liberec 15, tel.mob.: +420 602 265 857,
e-mail: roman.koucky@fiamm.com, www.vespo.cz

 

28.06.    BĚH NA KOZLOVSKÝ KOPEC, 24. ročník
prezentace/start: Česká Třebová, Habrmanova ul., budova VDA, start v 10.00 hod,
pořadatel/kontakt: ČTBK Iscarex Česká Třebová, Ing. Aleš Stránský, Kozlovská 847, 560 02 Česká Třebová
tel.mob.:+420 724 213 134,zam.: 00420 465 568 134, e-mail: ales.stransky@vda.cz, www.iscarex.cz/sport

 

04.07.    SEDLECKO-PRČICKÝ TRHÁK, 11. ročník
prezentace/start: náměstí Sedlec – Prčice, start v 11.00 hod,
pořadatel/kontakt: MěÚ Sedlec-Prčice, Josef Slabý, Šánovická 312, 257 91 Sedlec Prčice, tel. mob.: +420 606 848 150, e-mail: autoskola.slaby@seznam.cz

 

05.07.    LOCHOVICE – PLEŠIVEC, 13. ročník
prezentace/start: Lochovice u OÚ, start v 11.00 hod,
pořadatel/kontakt: AVC ČR 1982 a OÚ Lochovice, Miroslav Biško, Amforová 1939/19,
155 00 Praha 13, tel.mob.: +420 736 128 099, e-mail: miroslav.bisko@seznam.cz

 

11.07.     BĚH NA HVĚZDU, 29. ročník
prezentace/start: Police nad Metují, Masarykovo náměstí, start v 14.30, děti v 13.00 hod,
pořadatel/kontakt: TJ Spartak Police nad Metují, Jaroslav Mazač, Žďárská 302, 549 54 Police nad Metují, tel.mob.: +420 605 901 133, e-mail: jmaja@seznam.cz

 

12.07.    NÁCHOD – DOBROŠOV, 30. ročník
prezentace/start: Náchod – zimní stadion, start v 10.00 hod,
pořadatel/kontakt: Sportovní centrum Dobrošov, d.o.s., Ing. Josef Kolisko, Bílkova 1544, 547 01 Náchod , tel.mob.: +420 607 933 811, e-mail: sc.dobrosov@tiscali.cz, www.scdobrosov.tk

 

18.07.    ROKYTNICE NAD JIZEROU – DVORAČKY, 18. ročník
prezentace/start: Rokytnice n/J – Sportovní hala TJ RnJ, prezentace do 13.30 , start v 14.00 hod na Dolním nám., pořadatel/kontakt: TJ Spartak Rokytnice n/J Stanislav Kynčl, Václav Šír, Dolní Rokytnice 160, 512 44 Rokytnice n/J tel.byt: +420 481 523 375 /Šír/,mob.: +420 723 502 546 /Kynčl/ e-mail: stanikyncl@centrum.cz, www.rokytnice.com

 

19.07.    ŠACHTY – ŠTĚPÁNKA, 30. ročník
prezentace/start: Vysoké n/J, Sklenařice – dolní stanice vleku Šachty, start v 10.00 hod,
pořadatel/kontakt: Český Ski klub Vysoké n/J, Zdeněk Seidl, Tyršova 295, 512 11 Vysoké n/J, tel.mob.:+420 605 970 785, zam.: +420 481 593 495
e-mail: ski.vysoke@tiscali.cz, www.vysokenadjizerou.cz

 

25.07.    BĚH NA LYSOU HORU, 30. ročník
prezentace/start: Krásná – Nižní Mohelnice, start v 15.00 hod, závod dětí v 11:00, Nordic Walking v 14:00hod,
pořadatel/kontakt: TJ Jäkl Karviná, Jaroslav Chalupa, V. Klicpery 4/288, 736 01 Havířov-Šumbark, tel.byt: +420 596 883 926, e-mail: jarchal@seznam.cz, www.atletika-karvina.ic.cz

 

26.07.    BĚH NA KOZUBOVOU, 16. ročník
prezentace/start: Dolní Lomná – pekárna, start v 10.00 hod,
pořadatel/kontakt: TJ Dolní Lomná, Stanislav Marszalek, Dolní Lomná 162, 739 91,
tel.mob.: +420 602 551 462, e-mail: smarszalek@tcl-digitrade.com, www.behnakozubovou.cz

 

02.08.    SKUHROV NAD BĚLOU – VELKÁ DEŠTNÁ, 12. ročník
prezentace/start: Společenské centrum Skuhrov nad Bělou –, start v 10.00 hod, malý běh do vrchu 4,5km/750
pořadatel/kontakt: SKI Skuhrov nad Bělou,o.s., Pavel Krunčík, Skuhrov n/B 139, 517 03
tel.mob.:+420 734 494 373, e-mail: velkadestna@centrum.cz, www.ski-skuhrov.cz

 

08.08.    JANSKÉ LÁZNĚ – ČERNÁ HORA, 31. ročník
prezentace/start: Janské Lázně – kolonáda, start ve 13.00 hod,
pořadatel/kontakt: TJ Maratonstav Úpice, Karel Šklíba, Puškinova 961, 542 32 Úpice,
tel.mob.: +420 602 152 296,e-mail: maratonstav@maratonstav.cz, www.maratonstav.cz

 

15.08.    CENA FIRMY ISCAREX – DOLNÍ MORAVA – KRÁLICKÝ SNĚŽNÍK, 16. ročník
prezentace/start: Dolní Morava – Obecní úřad, start v 11.00 hod,
pořadatel/kontakt: ISCAREX, s.r.o. Třebovská 115, 562 03 Ústí nad Orlicí, Jan Šimůnek, tel.mob.: +420 603 513 707,Martina Menšíková tel.:+420 603 578 140, zam.: +420 465 530 214, +420 465 534 448 e-mail: team@iscarex.cz, iscarex@iscarex.cz, www.iscarex.cz, www.kralicak.cz

 

16.08.    HORSKÝ BĚH PRUSKÉ – VRŠATEC
prezentace/start: náměstí v Pruském, Slovenská rep., start ve 14:00hod,
pořadatel/kontakt: Ján Bakyta CI 28/61, 018 41 Dubnica nad Váhom, SK
tel.mob.:00421 905 302 268, e-mail: bakyt@post.sk , www.beh.szm.sk

 

22.08.    ARKO – TROPHY, 5. ročník
prezentace/start: Radňovice u Nového Města na Moravě – Harusův kopec, start v 11.00 hod,okruhová   trať,junioři, juniorky, ženy, muži C,D,E – zkrácené tratě
pořadatel/kontakt:Maraton Klub Seitl Ostrava, Obecní úřad Radňovice, Ing.Jiří Žák, Sportovní 578, Nové Město na Moravě, tel.mob.: 777 121 230, e-mail: zakis@post.cz, www.arko-trophy.estranky.cz

 

23.08.    SLOPNÉ – SLOPENSKÁ DESÍTKA, 11. ročník
prezentace/start: hřiště TJ Sokol Slopné, start v 13.30 hod, závod dětí, tombola
pořadatel/kontakt: B.S. Slopné, Švihel Miroslav, Slopné 143, 763 23, tel. mob.: +420 776 370 275
e-mail: slopenska10@seznam.cz, www.slopenskadesitka.wz.cz

 

29.08.    PEKELNÝ KILOMETR 2015
prezentace/start: Sportovní areál Peklák, Česká Třebová, start v 20.30hod, dop. progr. hudební vystoupení
pořadatel/kontakt: Šimůnek, s.r.o., Jan Šimůnek, Pražského 1710, 560 02 Česká Třebová, tel: +420 739 475 845, +420739 475 822 e-mail: cncvyrova@seznam.cz , www.iscarex.cz/sport

30.08.    SÁZAVA – LÁZEK, 27. ročník
prezentace/start: Obecní úřad Sázava u Lanškrouna , start v 9.30 hod,
pořadatel/kontakt: SPS Sázava, o.s., Jiří Malátek, Sázava 122, 563 01 Lanškroun, tel.mob.: +420 723 629 402, e-mail: malatek.jiri@seznam.cz , www.spssazava.cz

 

05.09.    STRÁŽNÝ NAHORU A DOLŮ, 5. ročník
prezentace/start: Dolní Dobrouč – u základní školy, start v 10.00 hod, junioři, juniorky a lidový běh-7,25km/260m, doprovod. program: lidový běh, prémie, tombola
pořadatel/kontakt:Orel Dolní Dobrouč, Vlastimil Mlynář, Dolní Dobrouč 318, 561 02

tel.mob.: +420 724 288 255, e-mail: mlynar7@seznam.cz, www.snd.orlicko.cz

 

06.09.    HORSKÝ BĚH DO VRCHU JABLONNÉ-JAMNÉ– SUCHÝ VRCH, 13. ročník
prezentace/start: Jablonné nad Orlicí – areál koupaliště, start v 10.30 hod, tombola
pořadatel/kontakt: Atletika Jablonné nad Orlicí, Miroslav Bernet, Náměstí 5. května 4, 561 64 Jablonné nad orlicí, tel.mob.: +420 731 516 302,e-mail: horskybeh@gmail.com , www.atletikajno.cz

 

19.09.    BĚH DO VRHU JILEMNICE – ŽALÝ, 48. ročník
prezentace/start: Jilemnice – náměstí před radnicí, start ve 14.00 hod,záv.dětí
pořadatel/kontakt: ČKS SKI Jilemnice o.s., Stanislav Henych, K Břízkám 51, 514 01 Jilemnice, tel.mob.: +420 606 530 627, e-mail: henych@intersport.cz, www.skijilemnice.cz

 

27.09.    BĚH NA HEJŠOVINU, 19. ročník
prezentace/start: Machov – náměstí, start v 11.00 hod,
pořadatel/kontakt: Lhoťáci a úřad městyse Machov, Oldřich Rücker, Lhota 45, 549 63 Machov, tel.mob.: +420 737 537 832, byt: +420 491 547 270, e-mail: ruckeroldrich@seznam.cz

 

03.10.    2HRADY, 5. ročník
prezentace/start:Bradlecká Lhota, prostor u kulturního domu, start v 10.00 hod,
pořadatel/kontakt: TJ Sokol Bradlecká Lhota, Iveta Tomšová, Bradlecká Lhota 44, 507 13 Železnice,
tel.mob.: +420 731 546 025,zam: +420 952 226 226 e-mail:
2hrady@centrum.cz, simonkay@seznam.cz,www.2hrady.cz

 

10.10.    BĚH NA PRADĚD, 20. ročník
prezentace/start: parkoviště Hvězda nad Karlovou Studánkou okr. Bruntál, start ve 13.00 hod,
pořadatel/kontakt:TJ Liga stovkařů Olomouc, o.s., Dr. Miloslav Čermák, Bělkovice – Lašťany 578, 783 16 Dolany, tel.mob.: +420 602 752 447, byt:+420 585 224 855, e-mail: memoriaol@volny.cz, www.liga100.cz

 

11.10.     HORSKÝ BĚH STARÁ VES-ALFRÉDKA-STARÁ VES, 32. ročník
prezentace/start: Stará Ves u Rýmařova, penzion Anenská huť, start v 11.00 hod,
pořadatel/kontakt: TJ Liga stovkařů Olomouc, o.s., Dr. Miloslav Čermák, Bělkovice – Lašťany 578,783 16 Dolany, tel.mob.: +420 602 752 447, byt: +420 585 224 855, e-mail: memoriaol@volny.cz, www.liga100.cz

 

17.10.    MALÁ CENA ŠPINDLEROVA MLÝNA, 24. ročník
prezentace/start: Špindlerův Mlýn – náměstí, start v 11.00 hod,
pořadatel/kontakt: Slovan Špindlerův Mlýn, Ivo Brunclík, Mateřská škola 86/B, 543 51 Špindlerův Mlýn, tel.mob.: +420 737 536 297, byt: +420 499 523 114,e-mail: lev.bill@volny.cz, www.ivosovybehyvespindlu.webnode.cz

 

14.11.   BĚH DLOUHÝMI ZÁHONY, 42. ročník
prezentace/start: Úpice – ZŠ Lány, start v 11.00 hod,
pořadatel/kontakt: TJ Maratonstav Úpice, Karel Šklíba, Palackého 348, 542 32Úpice, tel.mob.: +420 602 152 296, e-mail: maratonstav@maratonstav.cz, www.maratonstav.cz

 

KATEGORIE:   

Junioři                  19 let a mladší                    1996 a mladší
Juniorky                19 a mladší                          1996 a mladší
Muži A                   20 – 39 let                             1995 – 1976
Muži B                  40 – 49 let                            1975 – 1966
Muži C                  50 – 59 let                            1965 – 1956
Muži D                  60 – 69 let                            1955 – 1946
Muži E                  70 let a starší                       1945 a starší
Ženy A                   20 – 34 let                             1995 – 1981
Ženy B                  35 – 44 let                             1980 – 1971
Ženy C                  45 – 54 let                             1970 – 1961
Ženy D                  55 let a starší                       1960a starší

 

KATEGORIE závodů – SUPER

1.BĚH NA VELKÝ JAVORNÍK
2.HOLBA BĚH NA ŠERÁK
3.VESPO HODKOVICE NAD MOHELKOU – JEŠTĚD
4.ROKYTNICE NAD JIZEROU – DVORAČKY
5.BĚH NA LYSOU HORU (KRÁSNÁ NIŽNÍ MOHELNICE)
6.SKUHROV NAD BĚLOU – VELKÁ DEŠTNÁ
7.JANSKÉ LÁZNĚ – ČERNÁ HORA
8.CENA FIRMY ISCAREX – D. MORAVA – KRÁLICKÝ SNĚŽNÍK
9.ARKO-TROPHY
10.BĚH DO VRCHU JILEMNICE – ŽALÝ
11.BĚH NA PRADĚD
12.MALÁ CENA ŠPINDLEROVA MLÝNA

 

KATEGORIE závodů – A

1.CENA TOLŠTEJNSKÉHO PANSTVÍ
2.VC KRKONOŠ – HORNÍ MARŠOV – POMEZNÍ BOUDY
3.ŠÁROVCOVA LHOTA – ZVIČINA
4.MLADKOV – SUCHÝ VRCH
5.BĚH NA DĚVÍN
6.VELKÁ CENA ZADOVA V BĚHU DO VRCHU
7.LOCHOVICE – PLEŠIVEC
8.NÁCHOD – DOBROŠOV
9.BĚH NA KOZUBOVOU
10.STRÁŽNÝ – DOLNÍ DOBROUČ
11.BĚH NA HEJŠOVINU
12.2HRADY

 

KATEGORIE závodů – B

Ostatní závody

BODOVÁNÍ

Kategorie SUPER: bodování trojnásobné – závodníkovi se započítají 4 nejlepší výsledky
Kategorie A: bodování dvojnásobné – závodníkovi se započítají 4 nejlepší výsledky
Kategorie B: bodování základní – závodníkovi se započítají 4 nejlepší výsledky

Za každý další dokončený závod nad rámec započítávaných závodů obdrží závodník body za účast: B-závod 1 bod, A-závod 2 body, S-závod 3 body.
Reprezentanti za účast na ME a MS v běhu do vrchu získávají body jako v kategorii SUPER podle umístění českých závodníků. Např. 105 – 93 – 81 – 72 – 66 – 60.

Výsledný počet bodů je dán součtem dvanácti nejúspěšnějších závodů (po čtyřech z každé kategorie) a získaných bodů za účast. Při stejném počtu bodů rozhoduje lepší umístění na mistrovství ČR, u veteránů na MČR veteránů.

POČET BODOVANÝCH MÍST:

Ve všech kategoriích a závodech boduje 25 závodníků

Bodování:

 

Místo S A B

 

1 105 70 35
2 93 62 31
3 81 54 27
4 72 48 24
5 66 44 22
6-25 60-3 40-2 20-1
26 a více 3

 

V letošním ročníku bude opět vyhlášeno absolutní pořadí v kategorii mužů a žen bez rozdílu věku . Do absolutního pořadí se počítá prvních 25 závodníků v každém závodě. Všechna pravidla pro bodování zůstávají stejná jako pro bodování v jednotlivých kategoriích. Nebudou se udělovat body za účast

ODMĚNY 2015:

Při vyhlášení výsledků bude odměněno:

Muži „A“:            3 míst – věcné ceny
Muži „B“:           3 míst –   věcné ceny
Muži „C“:            3 míst – věcné ceny
Muži „D“:            3 místa – věcné ceny
Muži „ E“:           3 místa – věcné ceny
Junioři:                                3 místa – věcné ceny
Ženy:                     3 místa – věcné ceny
Ženy do 44 let:   3 místa – věcné ceny
Ženy do 54 let:   3 místa – věcné ceny
Ženy nad 55 let: 3 místa – věcné ceny
Juniorky:             3 místavěcné ceny
                                                              

Absolutní pořadí:
Muži: 1. – 5. místo v absolutním pořadí – finanční ceny
Ženy: 1. – 5. místo v absolutním pořadí – finanční ceny

 

VEDOUCÍ SOUTĚŽE:
Karel Šklíba
Adresa: Puškinova 961, 542 32 Úpice
tel.: zaměstnání:  499 781 341, mob.:+ 420 602 152 296, fax.: 499 881 359
e-mail: maratonstav@maratonstav.cz

 

STATISTIK SOUTĚŽE:
Jan Šimůnek, ISCAREX,
Adresa: Zhoř 59, Němčice, 560 02 Česká Třebová
tel. 465 534 448, www.iscarex.cz